Про сайт


Основними завданнями сайту є:

- увіковічнення відомостей про славні сторінки української історії та визначних українців;
- вибір із минулого України дороговказів для сьогодення;
- осмислення сенсу життя людського;
- сіяння доброго й корисного;
- застанова над сучасним станом суспільства та пошук шляхів його оздоровлення;
- пошук друзів-однодумців.

Задля цього несу в інтернет свої багаторічні напрацювання, роздуми й прагнення.

У розділі «Видане» подаю відомості про книги, які були видані мною і з моєю участю, та сам вміст тих книг.

У розділах «Сенс життя», «Ми такі?», «Сію, сію…» подаю роздуми про сенс життя, про нас сьогоднішніх та про наші призначення й обов’язки.

У розділі «Стовпи Церкви» подаю свої статті та матеріали авторських радіо-передач про видатних українських душпастирів, які внесли неоціненний вклад у розвиток української духовності, культури й національної свідомості.

У розділі «Українки» подаю відомості про численних славетних українок.

У розділі «ЛУЖ» подаю відомості про Всеукраїнську Лігу Українських Жінок та діяльність її Львівської міської організації, яку протягом десяти років маю честь очолювати.

Буду вдячна всім, хто зверне увагу на цю мою Інтернет-сторінку та висловить свої враження, зауваження і пропозиції. Можливо, із небайдужими краянами зможемо спільно знайти спосіб позитивно впливати на сучасний стан суспільства й причинитися до його оздоровлення й облагородження?

Початково був задум подавати цікаві для власника Сайту новини. Згодом стало ясно, що це – зайве і нецікаве. Тому те, що вже було створене, сховано в «Архів новин», а надалі не буде вестися.Прошу зважити, що сторінка ця виконується непрофесіоналами, тому можливі різні огріхи, недоліки й незручності. Сподіваємося на поблажливе ставлення до них.


 

   Copyright ©2008-2009 Kupchyk (kupchyk.lviv.ua)