Архів новин    

17-18.05.10

Візит російського президента Дмитра Медведєва до Києва. Помпезність і підвищені заходи безпеки у його зустрічі. Вражає, як той малий чоловік чується великим і командуючим по відношенню до нас і нашого Президента

27.04.10

Бурхливі протистояння у Верховній Раді через ратифікацію угоди про російський флот у Криму. Шпурляння яєць, димові шашки і жахливі брутальні бійки. Багато тепер говорится про це, відкрилася кримінальна справа проти А.Парубія і Ю.Гримчака. Проте чомусь менше говориться про тих, хто несамовито, зі звірячою люттю, гамселив своїх колег-депутатів. І чомусь нема розуміння, що ті забіяки у цих бійках зовсім втратили людську подобу. Невже суспільство аж так здеградувало?

21.04.10

Президенти України і Росії підписали в Харкові угоду про продовження перебування російського флоту в Криму ще на 25 років

16.04.10

В Європі почалась відміна авіа-рейсів через хмари попелу, спричинені виверженням вулкану в Ісландії

10.04.10

В Росії під Смоленськом розбився літак польського президента. Ним летіла висока делегація Польщі на вшанування жертв Катині. Загинули: президент Лех Качинський з дружиною, численна політична й військова еліта Польщі. Всього загинуло 96 осіб. Ніхто не вижив. Причини катастрофи - загадкові. Звучать різні версії, слідство триває…

07.04.10

У Киргизстані відбувся масовий заколот. Президент сховався. Появилась нова революційна влада. Нову владу підтримала Росія. Скиненому президенту дала притулок Білорусія. В Киргизстані, фактично, почалася громадянська війна

29.03.10

У московському метро пролунали два терористичні вибухи. Є численні людські жертви

11.03.10

Верховна Рада затвердила новий Уряд прем'єра Ніколая Азарова

03.03.10

Верховна Рада проголосувала за відстаку Уряду Юлії Тимошенко. За - 243 голоси

25.02.10

Відбулася інавгурація президента Януковича. Скромно, тихо і без піднесення

25.02.10

У Львові помер відомий історик Ярослав Дашкевич. Похований на Личаківському цвинтарі

21.02.10

В Росії, в Нальчику, померла Наталія Шухевич, сестра Романа Шухевича (народжена 25.02.1922 р.). 26.02.10 відбувся її похорон у Львові. Похована на Личаківському цвинтарі

10.02.10

7 лютого відбувся ІІ тур виборів Президента. Ю.Тимошенко набрала 45,47 %, В.Янукович - 48,95 %. Проти всіх голосували понад 4%, переважно "патріотичні" сили, вони й допомогли Януковичеві стати переможцем. Знаменно, що команда переможця рішуче й активно виступила проти перерахунку голосів, як того вимагала Тимошенко. Знають, що там багато нашахровано?

20.01.10

17 січня 2010 р. відбувся І тур президентських виборів. У ІІ тур вийшли, як і передбачалося, В.Янукович і Ю.Тимошенко. Несподіванки: В.Ющенко набрав дуже мало голосів, зайняв лише п'яте місце. Вважаю, що засліплений особистою ненавистю до Тимошенко і безперервно лише її критикуючи, сам собі знижував рейтинг. Це вже сприймалося, як якась патологія… Натомість, С.Тігіпко несподівано вийшов на ІІІ місце. Мабуть, тому, що нікого прямо не критикував, а намагався говорити про конкретику. Чи не повчальні такі результати?

04.12.09

4 грудня 2009 помер актор Вячеслав Тихонов (Штірліц) на 83 році життя.

20.11.09

Завершуються урочистості, присвячені 60-літтю відходу в царство Небесне Блаженного священомученика Романа Лиска. Подробиці дивись у розділі "Урочистості". В рамках урочистостей проводилася презентація книги Лідії Купчик "Роман Лиско - Блаженний слуга Бога та вірний син України. Дивись розділ "Видане".

13.11.09

Закінчилася реєстрація кандидатів на посаду Президента. Зареєстровано 18 кандидатів.

08.11.09

У Москві помер актор Ігор Старигін (Араміс з «Трьох мушкетерів») на 64-му році життя.

29.10.09

Заговорили про пандемію грипу – сезонного і каліфорнійського. З кожним днем все більше тривожних і лякаючих повідомлень… Почалася боротьба з грипом, різні застороги й паніка, згодом починають заспокоювати, що починається спад захворюваності…

19.10.09

Офіційно почалася передвиборча кампанія. Хоча помічаємо її вже віддавна. І нікого серйозно не турбувало порушення закону при цьому, здається, вже всі звикли не звертати уваги на закони, навчилися трактувати їх, як кому треба. Усе вдається чимось оправдати…

18-20.09.09

У Львові відбувалися урочистості, присвячені 20-літтю виходу з підпілля Української Греко-Католицької Церкви.

18 вересня в конференц-залі Львівської духовної семінарії Святого Духа відбулася урочиста наукова конференція з нагоди 20-ої річниці виходу з підпілля УГКЦ. Цікаві й змістовні виступи: Архієпископа Львівського УГКЦ Ігоря Возьняка, о.д-ра Б.Праха, о.д-ра Б.Ґудзяка, Івана Геля, ліц. Т.Бублика, о.М.Волошина, с.Діогени Терешкевич та Марії Заблоцької.

20 вересня в центрі Львова, «на гірці», відбулося святкове Богослужіння з участю десятків владик і священиків та тисяч мирян. Після святої Літургії багатотисячна громада хресною ходою пройшла вулицями Львова до Святоюрського собору, де на площі св.Юра спільною молитвою завершили святкове дійство та отримали Боже благословення.

Ввечері у Львівській Опері відбувся величавий вечір-концерт, присвяченій цій вікопомній даті.

20.08.09

У Львові в приміщенні Національного університету «Львівська Політехніка» відбулися Річні Загальні Збори Світового Конгресу Українців.

18-19.08.09

У Львові в приміщенні Національного університету «Львівська Політехніка» відбулися Річні Наради Управи Світової Федерації Українських Жіночих Організацій.

14.08.09

Нарешті Президент України відповів на закиди президента Росії. Відповів виважено й аргументовано.

Але мені здалося, що тон відповіді Віктора Ющенка є дещо вибачальний. Даремно… Віра Улянченко відповіла краще!

12.08.09

Опубліковано відповідь Віри Улянченко на випад Медведєва. Відповідає як голова політичної ради партії «Наша Україна».

Чудова відповідь! Гідно і навіть повчально для «молодого керівництва Росії».

А Президент України мовчить. І правильно. Забагато честі авторові недоброзичливого, антиукраїнського випаду, щоб Президент України переривав свою відпустку і спішив відповідати на такі вибрики.

11.08.09

Озвучено й розтиражовано заяву президента Росії Медведєва про те, що він вирішив відкласти присилання посла Росії до України. Це – сенсаційне й обурливе публічне звернення до Віктора Ющенка та звинувачення влади України в антиросійській політиці. Тон звернення нахабно-звинувачувальний.

28.07.09

В Україні урочисто відзначається пам’ять св.Володимира як День хрещення Київської Русі. Це згідно з минулорічним указом Президента. У Київському соборі св.Володимира – урочиста Літургія, а потім – хресна хода вірних Київського Патріархату на Володимирську гірку…

27 липня 2009 р. по телеканалу IНТЕР транслювали богослужіння на Володимирській гірці, здійснюване Російською Церквою під проводом московського патріарха Кирила.

Багато православних священиків і надзвичайно багато охоронців. Взагалі, не надто велелюдне дійство. Що вразило – дуже лиця всіх похмурі, напружені, деякі мовби й сердиті… Не видно ніякого піднесення й одухотворення. Разюча протилежність до тієї атмосфери, яку ми бачили під час трансляції нещодавньої прощі в Зарваниці.

22.07.09

Сьогодні повідомили, що вчора в одному із сіл Житомирщини був затриманий давно розшукуваний генерал Олексій Пукач, якого вважають організатором вбивства Георгія Гонгадзе.

Це неабияка сенсація! Чи дійде до логічного завершення справа Гонгадзе? Чи знайдуть його голову та нарешті поховають його? Хто і як буде покараний за жорстоке вбивство цього гарного журналіста?

19.07.09

У неділю в Зарваниці відбулася величава й велелюдна всеукраїнська проща з участю президента України В.Ющенка з родиною та Віри Улянченко. Президент виголосив гарну промову, віддаючи шану Греко-Католицькій Церкві, та засвідчив знання її мартирологу. Урочисту Літургію відправив Кардинал Любомир Гузар в супроводі численних священиків і владик. Не зважаючи на сильну спеку, в прощі взяли участь тисячі прочан.

Вислухай, Господи, їхні молитви!..

18.07.09

Суботнього дня Президент України Віктор Ющенко в супроводі великої кількості патріотичних ентузіастів здійснив уже традиційне сходження на Говерлу, приурочене 19-ій річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України.

Це вже в 35-ий раз Президент підіймався на Говерлу! Про це повідомили журналісти, що мене здивувало…

28.06.09

у Львові відбулося відкриття першого етапу експозиції у меморіалі «Тюрма на Лонцького». Організатори – Центр досліджень визвольного руху та Служба безпеки України. В урочистому відкритті взяли участь Голова Служби безпеки Валентин Наливайченко, міський голова Андрій Садовий, голови облдержадміністрації та обласної ради М.Кміть і М.Сеник. Були представники багатьох патріотичних організацій. Виступали Юрій Шухевич, Ірина Калинець та ін.

Багата й вражаюча експозиція, багато праці вже вкладено. Але виникла конфліктна ситуація із призначенням директором музею Тараса Чолія, молодої людини без належної освіти. Дуже всім сподобалася постава Валентина Наливайченка. Красивий, відкритий і патріотично налаштований!

16.06.09

Біля містечка Голованівська на Кіровоградщині, на території «панського» мисливського угіддя був убитий місцевий селянин Валерій Олійник. Вбивці: народний депутат-бютівець Віктор Лозінський, начальник Голованівського райвідділу міліції Михайло Ковальський і прокурор Голованівського району Євген Горбенко.

Вражаюче явище вседозволеності й звиродніння сучасних багатіїв і власть імущих!

20.05.09

На 66-му році життя помер від раку підшлункової залози народний артист СРСР Олег Янковський. Народився він у казахському м.Джезказгані. Його батько, родом із польських дворян, був кадровим військовим і мав близькі стосунки із Тухачевським. У 1930-х роках його разом із сім’єю вислали у Казахстан, де він пізніше загинув у таборах ГУЛАГу.

Тепер зрозуміла, звідки у Янковського та інтелігентність, яка так імпонувала мені.

19.06.09

Початок роботи

З радістю можемо повідомити Вам, що нарешті розпочались роботи з створення сайту Лідії Купчик.


 

   Copyright ©2008-2009 Kupchyk (kupchyk.lviv.ua)